Noclegi dla studentów

Uwaga młodzi ludzie! Mamy ofertę specjalnie dla Was!

Jesteś studentem? Twoja uczelnia znajduje się w pobliżu Wrocławia? Szukasz taniego noclegu? Lubisz poznawać nowych ludzi i spędzać czas z innymi? Jesteś osobą otwartą na nowe kontakty towarzyskie? Jeżeli tak, to nie mogłeś lepiej trafić – Babel Hostel to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie! Nasz hostel to niezwykle wygodne i komfortowe miejsce zlokalizowane w samym centrum Dolnego Śląska – we Wrocławiu.

Babel Hostel to najtańsze miejsca noclegowe we Wrocławiu. W niedalekiej odległości od nas znajduje się przystanek autobusowy, z którego da się dostać bezpośrednio do portu lotniczego. Nieprawdopodobna lokalizacja powoduje, że z z Babel Hostelu do Starówki można dojść piechotą w około dziesięć minut. Podobnie jest z odległością do znajdujących się we Wrocławiu atrakcji turystycznych: do Ostrowa Tumskiego i Panoramy Racławickiej można dojść od nas w około piętnaście minut. Nieopodal Hostelu zlokalizowane są również inne obiekty kultury oraz galerie handlowe, natomiast bezpośrednio przy Babel Hostelu można zaopatrzyć się w napoje i żywność. Jest to ogromna wygoda dla studentów, którzy co weekend jeżdżą do domu – mają blisko do wszelkich środków transportu publicznego.

Studenci cenią sobie pobyt u nas ze względu na możliwość poznawania wielu nowych, ciekawych ludzi. W Babel Hostel nocują studenci nie tylko z całej Polski, ale także z całego świata, dlatego pobyt u nas to możliwość nawiązania wielu, również zagranicznych, przyjaźni.

Pragniesz, aby twoje studia kojarzyły Ci się po latach nie tylko z nauką, ale również z towarzyskimi spotkaniami z interesującymi ludźmi z całego globu? Nie chcesz wiele lat po ich ukończeniu spłacać kredytu studenckiego zaciągniętego na wynajem drogiego mieszkania? Koniecznie skorzystaj z oferty Babel Hostelu!

Spread the love