Tani hostel Wrocław

Wrocław stał się jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce, przyciągając do siebie turystów różnego typu, od takich, którym zależy na odwiedzeniu, co ciekawszych miejsc, aż po takich, którzy preferują weekendowe wycieczki i kolekcjonowanie wrażeń ze stolic i dużych miast. Oprócz typowych turystów, do Wrocławia przyjeżdża też jednak całkiem spore grono osób zainteresowanych ofertą kulturalną miasta. Liczne koncerty, spektakle, wystawy czy festiwale, to wydarzenia, na które przyjeżdżają ludzie z całej Polski, a nawet z całego świata. W takie dni niemal wszystkie wrocławskie hostele przeżywają prawdziwe oblężenie. Zresztą we Wrocławiu nie ma praktycznie weekendu, podczas którego nic by się nie działo. To miasto, które nigdy nie śpi – nawet jeśli nie ma jakiegoś głównego wydarzenia, centrum wypełnione jest licznymi klubami, barami i restauracjami, w których można spędzić udany wieczór czy noc.

Żeby jednak można było brać udział w życiu miasta, należy najpierw zapewnić sobie nocleg i to najlepiej tanio i możliwie najbardziej w centrum, a jednak w takim od niego oddaleniu, żeby odgłosy trwającej na zewnątrz dobrej zabawy nie zakłócały naszego snu. Babel Hostel znajduje się w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka metrów od Dworca Głównego (PKP i PKS), a więc na tyle blisko komunikacji, że nie trzeba się martwić dojazdem i na tyle daleko od Rynku, że huczne zabawy nie stanowią problemu. Rynek jest od Hostelu Babel oddalony o jakieś dziesięć minut spokojnego spaceru, dodatkowo w bezpośrednim jego otoczeniu znaleźć można zarówno sklepy, jak i lokale gastronomiczne i instytucje kultury. Kilka kroków od hostelu znajduje się też duży węzeł komunikacji miejskiej, z którego można dojechać w praktycznie każde miejsce miasta.
Babel to tani hostel usytuowany w ścisłym centrum Wrocławia. Dobra cena, czynna całą dobę recepcja, rzetelny monitoring oraz w pełni profesjonalna ochrona, to tylko podstawowe zalety, które wyróżniają nas spośród innych hosteli znajdujących się w pobliżu. Udostępniamy szereg opcji,  z których mogą korzystać nasi gości – wśród nich takie jak dostęp do Internetu, telewizja cyfrowa,  dobrze wyposażony aneks kuchenny oraz bezpłatne mapki i informatory po mieście.

Spread the love